Karta Zgłoszeń

Wszystko, czego potrzebujesz, aby zorganizować turniej tańca

shape image

Zobacz, jak Karta Zgłoszeń ułatwi Ci przygotowanie zawodów tanecznych

Błyskawiczne założenie turnieju

Opracuj zasady organizacji konkursu. Dzięki aplikacji nie zapomnisz o niczym. Wprowadź kategorie taneczne i kryteria wiekowe. Opracuj reguły zgłoszenia i ustal model rozliczeniowy. A potem tylko śledź napływające zgłoszenia.

Proste zapisy online

Uczestnik zgłasza się przez formularz rejestracyjny tak prosty, że poradzi sobie z nim nawet osoba nietechniczna. A Ty od razu otrzymasz komplet informacji i materiałów - dane tancerzy, podkłady muzyczne, linki do nagrań video. Aplikacja sama wyliczy opłatę startową i poprosi uczestnika o podanie danych do faktury.

Powiadomienia email i SMS

Nie musisz co chwilę sprawdzać, czy pojawiło się nowe zgłoszenie i odpisywać na zapytania uczestników. Aplikacja wyśle Ci mailowo lub SMS-em powiadomienie o nowym zapisie, a uczestnikowi wyśle potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia czy zaksięgowania opłaty startowej.

Materiały do wydruku

Parę kliknięć wystarczy, żeby aplikacja przygotowała materiały przed turniejem - listy i numery startowe czy arkusze dla jury. Trener zmienił zdanie? Żaden problem. Karta Zgłoszeń automatycznie je zaktualizuje. Niczego nie musisz poprawiać ręcznie.

Obsługa muzyki

Wystarczy, że uczestnicy podepną w aplikacji pliki audio do swoich występów, a Ty pobierzesz gotową paczkę z muzyką i przekażesz dźwiękowcowi przed turniejem. Aplikacja sama uporządkuje playlistę według kolejności występów.

Karta Zgłoszeń
Bezpieczeństwo danych - wygoda użycia

Zawsze trzymasz rękę na pulsie

Aplikacja działa w chmurze, więc masz dostęp do danych 24h na dobę, gdziekolwiek jesteś. Pracujesz na laptopie, tablecie, telefonie - tak jak lubisz.

Dane wykonawców są bezpieczne

Utrata danych na dzień przed turniejem? Wykluczone. Codziennie wykonujemy kopie zapasowe i stosujemy najnowsze standardy ochrony danych w chmurze.

Korzystasz w intuicyjnego pulpitu

Obawiasz się skomplikowanego systemu? Nic z tych rzeczy. Nasza aplikacja poprowadzi Cię za rękę. To czytelne instrukcje i przejrzysty interfejs.

Wspieramy Cię 24/7

Nasza pomoc techniczna działa online przez cały dzień przez 7 dni w tygodniu. W razie problemów z obsługą aplikacji możesz liczyć na naszą pomoc.

I mamy coś jeszcze...

Gdy korzystasz z Karty Zgłoszeń, Twój turniej taneczny będzie promowany w największym katalogu turniejów w Polsce - TANECZNYKALENDARZ.pl.. Umieścimy Cię automatycznie w wyróżnionym ogłoszeniu na stronie głównej.

Karta Zgłoszeń to aplikacja sprawdzona przez wielu organizatorów z wielu szkół tańca

Ale może lepiej sam przekonaj się, jak działa Karta Zgłoszeń?

Załóż konto i testuj. To nic nie kosztuje

Wypróbuj za darmo