KARTA ZGŁOSZEŃ

Wszystko, czego potrzebujesz, aby zorganizować turniej tańca

shape image

Zobacz, jak Karta Zgłoszeń ułatwi Ci przygotowanie zawodów tanecznych

Błyskawiczne założenie turnieju

Opracuj zasady organizacji konkursu. Dzięki aplikacji nie zapomnisz o niczym. W[rpwadź kategorie taneczne i kryteria wiekowe. Opracuj reguły zgłoszenia i ustal model rozliczeniowy. A potem tylko śledź napływające zgłoszenia.

Proste zapisy online

Uczestnik zgłasza się przez formularz rejestracyjny tak prosty, że poradzi sobie z nim nawet osoba nietechniczna. A Ty od razu otrzymasz komplet informacji i materiałów - dane tancerzy, podkłady muzyczne, linki do nagrań video. Aplikacja sama wyliczy opłatę startową i poprosi uczestnika o podanie danych do faktury.

Powiadomienia na maila i SMS-em

Nie musisz co chwilę sprawdzać, czy pojawiło się nowe zgłoszenie i odpisywać na zapytania uczestników. Aplikacja wyśle Ci mailowo lub SMS-em powiadomienie o nowym zapisie, a uczestnikowi wyśle potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia czy zaksięgowania opłaty startowej.

Płatności online i fakturowanie

W każdej chwili sprawdź stan zaksięgowanych wpłat dzięki integracji z płatnościami online. Aplikacja pokaże Ci także prognozowane wpływy z opłaty startowej. W sekundę wystaw i prześlij uczestnikowi fakturę za opłatę startową bezpośrednio z aplikacji.

Materiały do wydruku

Parę kliknięć wystarczy, żeby aplikacja przygotowała materiały przed turniejem - listy i numery startowe czy arkusze dla jury. Trener zmienił zdanie? Żaden problem. Karta Zgłoszeń automatycznie je zaktualizuje. Niczego nie musisz poprawiać ręcznie.

Wydruk dyplomów

Nawet w turniejowej gorączce na spokojnie przygotujesz dyplomy i je wydrukujesz. Aplikacja sama wstawi nazwiska tancerzy, kategorię i zdobyte miejsce. Wszystko zgodnie z bieżącymi wynikami.

Obsługa muzyki

Wystarczy, że uczestnicy podepną w aplikacji pliki audio do swoich występów, a Ty pobierzesz gotową paczkę z muzyką i przekażesz dźwiękowcowi przed turniejem. Aplikacja sama uporządkuje playlistę według kolejności występów.

Moduł sędziowski

Każdy sędzia otrzymuje dostęp do własnego panelu z aktualną listą prezentacji i może od razu wprowadzić swoje noty - na komputerze, tablecie czy telefonie. Karta Zgłoszeń sama przeliczy punktację zgodnie z obowiązującym Skating Systemem.

Moduł sędziego - skrutinera

Aplikacja wspiera pracę sędziego - skrutinera. To szybki dostęp do wszystkich ocen jury na żywo, aby zadbać o prawidłowy przebieg turnieju. Przez panel skrutinera sędzia może zarządzić dogrywkę czy zmienić liczbę awansów w ramach rundy.

Karta Zgłoszeń
Bezpieczeństwo danych - wygoda użycia

Zawsze trzymasz rękę na pulsie

Aplikacja działa w chmurze, więc masz dostęp do danych 24h na dobę, gdziekolwiek jesteś. Pracujesz na laptopie, tablecie, telefonie - tak jak lubisz.

Dane wykonawców są bezpieczne

Utrata danych na dzień przed turniejem? Wykluczone. Codziennie wykonujemy kopie zapasowe i stosujemy najnowsze standardy ochrony danych w chmurze.

Korzystasz w intuicyjnego pulpitu

Obawiasz się skomplikowanego systemu? Nic z tych rzeczy. Nasza aplikacja poprowadzi Cię za rękę. To czytelne instrukcje i przejrzysty interfejs.

Wspieramy Cię 24/7

Nasza pomoc techniczna działa online przez cały dzień przez 7 dni w tydogniu. W razie problemów z obsługą aplikacji możesz liczyć na naszą pomoc.

I mamy coś jeszcze...

Gdy korzystasz z Karty Zgłoszeń, Twój turniej taneczny będzie promowany w największym katalogu turniejów w Polsce - TANECZNYKALENDARZ.pl. Umieścimy Cię automatycznie w wyróżnionym ogłoszeniu na stronie głównej.

Karta Zgłoszeń to aplikacja sprawdzona przez wielu organizatorów z wielu szkół tańca

Ale może lepiej sam przekonaj się, jak działa Karta Zgłoszeń?

Załóż konto i testuj. To nic nie kosztuje.

Wypróbuj za darmo