Karta Zgloszen

All you need in order to organize dance competition

shape image

See how can we help you organize dance contest

Instant competition creation

Define competition pillars - styles, categories, experience and age levels. Design registration rules and payment model. And then follow incoming registrations.

Simple registration online

Uczestnik zgłasza się przez formularz rejestracyjny tak prosty, że poradzi sobie z nim nawet osoba nietechniczna. A Ty od razu otrzymasz komplet informacji i materiałów - dane tancerzy, podkłady muzyczne, linki do nagrań video. Aplikacja sama wyliczy opłatę startową i poprosi uczestnika o podanie danych do faktury.

Email & SMS notifications

You don't have to constantly check if there's new application. The system will notify you by SMS and email whenever new participant appear. On the other hand - your participants will be informed right after the competition registration or on their entry fee payment approval.

Materiały do wydruku

Parę kliknięć wystarczy, żeby aplikacja przygotowała materiały przed turniejem - listy i numery startowe czy arkusze dla jury. Trener zmienił zdanie? Żaden problem. Karta Zgloszen automatycznie je zaktualizuje. Niczego nie musisz poprawiać ręcznie.

Obsługa muzyki

Wystarczy, że uczestnicy podepną w aplikacji pliki audio do swoich występów, a Ty pobierzesz gotową paczkę z muzyką i przekażesz dźwiękowcowi przed turniejem. Aplikacja sama uporządkuje playlistę według kolejności występów.

Karta Zgloszen
Security - ease of use

Always up to date

Aplikacja działa w chmurze, więc masz dostęp do danych 24h na dobę, gdziekolwiek jesteś. Pracujesz na laptopie, tablecie, telefonie - tak jak lubisz.

Performers data is safe

Utrata danych na dzień przed turniejem? Wykluczone. Codziennie wykonujemy kopie zapasowe i stosujemy najnowsze standardy ochrony danych w chmurze.

Intuitive dashboard

Worried about a complicated interface? Nic z tych rzeczy. Nasza aplikacja poprowadzi Cię za rękę. To czytelne instrukcje i przejrzysty interfejs.

24/7 support

Nasza pomoc techniczna działa online przez cały dzień przez 7 dni w tygodniu. W razie problemów z obsługą aplikacji możesz liczyć na naszą pomoc.

There is more...

Gdy korzystasz z Karty Zgloszen, Twój turniej taneczny będzie promowany w największym katalogu turniejów w Polsce - TANECZNYKALENDARZ.pl.. Umieścimy Cię automatycznie w wyróżnionym ogloszeniu na stronie głównej.

Karta Zgloszen is proven by many organizers

Why don't you just check for yourself how does it work?

Sign up and test. It doesn't cost anything

Sign up free